Arkusze kalkulacyjne

Arkusze kalkulacyjneArkusze kalkulacyjneArkusze kalkulacyjneArkusze kalkulacyjne

 

 

Finansus Sp. J. oferuje standarowe oraz wykonywane na zamówienie arkusze kalkulacyjne do wykorzystania w różnych obszarach rachunkowości.

Arkusze kalkulacyjne, wykonywane na indywidualne zamówienia klientów, obejmują między innymi takie obszary jak: rezerwy na nagrody jubileuszowe, amortyzacja według MSR/MSSF, budżetowanie i analiza odchyleń, wielostoponiowy i wieloblokowy rachunek kosztów, kalkulacja kosztów wyrobów i usług, analiza finansowa sprawozdań finansowych,  arkusze inwentaryzacyjne, itd.

Natomiast w standardowej ofercie firmy znajduje się arkusz kalkulacyjny służący do ustalania wartości rezerw na odprawy emerytalne.  Autorem arkusza jest dr Jacek Kalinowski. Model obliczeń został już wielokrotnie sprawdzony w praktyce i pozytywnie oceniony m.in. przez biegłych rewidentów badających sprawozdania finansowe, w których zastosowano w ten sposób wyliczone wartości. Jego główne założenia były również publikowane w czasopismach księgowych oraz w prasie (np. Rzeczpospolita, Dobra Firma, 29.04.04 Nr 101). (więcej…)

WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera